Afor Mühendislik Farkını Yaşayın!

Kalite Politikamız

Afor' da kalite politikamız ulaşılması gereken bir hedef değildir. Sürekli gelişim ve en iyiyi aramak ve fark yaratmak şirketimizin önemli değerleridir. Isıtma ve Soğutma sektöründe müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekle beraber işimizde ve çalışanlarımızda sürekli gelişim sağlamak, insanlara değer veren, bilginin paylaşılması gereken evrensel bir olgu olduğuna inanan, Sorunları örtbas etmek değil de, sorunu kökünden çözmeyi kendine görev edinmiştir.

Kalite tüm Afor çalışanları için en önemli görev ve hedeftir. Afor, faaliyetlerini gerçekleştirirken mevcut yasa ve yönetmeliklere, ilgili standartları uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamak olmazsa olmazımızdır. İnsan faktörü şirketimiz için en değerli varlıktır. Çalışanlarımız İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak bilgi ve beceri düzeyini artırmak en önemli hedefimizdir.

Genel Müdür
Levent ÇELİK

 

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyon

Rahat güvenli, hesaplı, konforlu yaşam herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Afor mühendislik Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla beraber bunun için çalışıyoruz.

Vizyon

Müşterilerine maksimum verimle, minimum maliyetle iş yaparak bölgemizin lider ekonomik ısıtma soğutma firması olmak istiyoruz.

Mersin Afor Mühendislik ve Proje Danışmanlığı

Afor Mühendislik size, Doğalgaz Tesisatı ve Projelendirme, Yangın Sprinkleri Prolendirme ve Tesisatlarında, Yangın Dolaplarının Montajında, Ekipmanlarında, Kombi, Klima, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri Çözümleri, Montaj ve Projelerinde Yüksek Kaliteli ve Kalıcı Hizmet Sunmaktadır.